What feelings and thoughts do we have when the world turns upside down and our lives change? This is the question that SEVER's debut album, released in May this year, explores. In this interview, you will have the chance to get a closer look at the Latvian alternative rock/post-hardcore band's colourful and interesting background and the making of "This Should Have Been A Better Place"!
Wayo Special: SEVER interjú (10.13.)
Milyen érzések és gondolatok gyülemlenek fel bennünk, amikor a világ a feje tetejére áll és megváltoznak a hétköznapok? Ezt a kérdéskört ragadja meg a SEVER első nagylemeze, amely idén májusban jelent meg. Az interjú során a "This Should Have Been A Better Place" megszületésének körülményei és érdekességei mellett a lett alternatív rock/poszt-hardcore zenekar színe-java is közelebb kerülhet hozzátok!
What’s Up? – Felavatta első nagylemezét az ALASZKA. Íme a MAJD! (10.12.)
Elérhetővé vált a nagyközönség számára az ALASZKA zenekar első albuma, a MAJD. A lemez hosszú évek kemény munkájának és kitartásának gyümölcse, amely a tegnapi naptól fogva egy csöppet a miénk is lehet egy vagy jóval inkább több meghallgatást követően.
What’s Up? – Új dal érkezett a Nefalemtől! (10.12.)
Tegnapelőtt jelent meg a dallamos death metálban utazó Nefalem zenekar legújabb kislemeze, az "I, DARKEATER"!
What’s Up? – Egy klasszikus filmzene feldolgozásával bővült a THE MILFGLUE dalkínálata (10.12.)
A THE MILFGLUE nyáron adta ki második albumát. Az elmúlt hónapokban a fellépéseké volt a főszerep, hogy aztán a "Dune Buggy" punk rock változatával térjenek vissza az új szerzemények mezejére.
What’s Up? – Egy új albummal, egy világ körüli turnéval és Tom DeLonge visszatérésével új fejezetet kezd a Blink-182 (10.11.)
Hivatalossá vált, hogy a Blink-182 felállása ismét a régi és a Tom DeLonge, Mark Hoppus, Travis Barker trió alkotja a zenekart. Ennek örömére bejelentették, hogy érkezik az új album, amelynek első számát már pénteken meghallgathatjuk, 2023-ban pedig kezdetét veszi az ünnepélyes világturné!
On The Horizon: Afterglow (10.08.) #25 /Eng./
In the twenty-fifth episode of On The Horizon, we check out two releases from the Mexican band Afterglow, "Worn Out" and "Dissonant Echo". The up-and-coming metalcore outfit have shown countless times that they have a passion for quality music and deserve the attention of listeners. Join us for a taste of the band's forthcoming debut album!
On The Horizon: Afterglow (10.08.) #25
Az On The Horizon huszonötödik felvonásában a mexikói Afterglow két idei megjelenését, a "Worn Out"-ot és a "Dissonant Echo"-t vesszük sorra. A feltörekvő metalcore zenekar már számtalan alkalommal bizonyította, hogy szívük ügye a minőségi zene és kiérdemlik a nagyérdemű figyelmét. Tartsatok velünk és lessük meg közösen a banda készülőfélben lévő első albumának hírnökeit!
What’s Up? – A héten új albummal jelentkezik a Counterparts! (10.06.)
Most pénteken, azaz október 7-én jelenik meg a kanadai, hardcore punkban utazó Counterparts hetedik nagylemeze!
Spotlight – Azsúr x Balogh Borka: Nyáron az ég (10.04.)
Az alternatív pop és a folklór keveredése mindig izgalmas egyveleget alkot, főleg, ha ahhoz valódi zenei tudás és szépirodalmi szövegek párosulnak. Nincs ez másképp a "Nyáron az ég" című dal esetében sem, ahol a népies éneket egészen érzéki hangszerelés tarkítja. Íme tehát az Azsúr nevű formáció és Balogh Borka közös melódiája!